دزدگیر-اماکن-مسکونی

نصب و راه اندازی دزدگیر منزل و اماکن تجاری

اگر قصد بهبود امنیت خانه‌تان را دارید، می‌توانید از دزدگیر اماکن مدل A07 استفاده کنید. این دزدگیر علاوه بر دستگاه اصلی دو عدد ریموت برای کنترل، چشمی و یک بلندگو همراه کاور دارد.این مدل به صورتی طراحی شده تا فضای زیادی را اشغال نکند. جهت ایمنی دستگاه دزدگیر مدار اصلی دزدگیر در یک جعبه پلاستیکی قرار گرفته است.

به طور کلی می‌توان گفت زون‌های  دزدگیر برای مدیریت و کنترل سنسورهای سیستم دزدگیر به کار می‌روند .به این ترتیب که هر یک یا چند سنسور به یکی از زون‌ها  اختصاص داده می‌شوند. این مدل از 4 زون پشتیبانی می‌کند. مدار اصلی این دزدگیر به اسپیکر با توان 30 وات مجهز شده است. هنگام خطر، آلارم این دزدگیر به صدا در می‌آید. چشمی‌های دزدگیر، حسگرهای تشخیص دهنده حرکت هستند. سنسور چشمی بر اساس امواج مادون قرمز فعالیت می‌کند. دزدگیر اماکن مدل A07 به 1 چشمی مجهز شده است. اگر قصد تهیه سیستم دزدگیر دارید، این مدل گزینه مناسبی است.

نصب و تعمیر سیستم های دزدگیر سراسر تهران

برای بالا بردن امنیت خانه یا اداره‌تان راه‌های بسیاری وجود دارد. یکی از مطمئن‌ترین راه‌ها، تهیه سیستم امنیتی است. سیستم‌های امنیتی در مدل‌ها و امکانات متنوع به بازار عرضه شده است. سیستم دزدگیر اماکن  یا intruder alarm system ، یک سیستم  نظارتی، حفاظتی، امنیتی است که برای جلوگیری از ورود سارقین و اعلام سرقت در اماکن صنعتی، تجاری، اداری و یا مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد. اگر قصد سیستم امنیتی کامل دارید، دزدگیر اماکن مدل A07 یکی از گزینه‌هایتان است. این مدل علاوه بر برد مرکزی؛ به چشمی، دو ریموت، بلندگو و محفظه قرار گیری بلندگو مجهز شده است. این امکانات باعث شده تا امنیت خانه‌تان حفظ شود. ر ادامه بیشتر با این مدل آشنا می‌شویم.

 

راه اندازی دزدگیر مغازه

بزرگترین قطعه این سیستم امنیتی برد مرکزی آن است. این برد در درون محفظه پلاستیکی سفید رنگ قرار گرفته است. این برد ابعادی نظیر یک لپ‌تاپ را دارد. همین باعث شده تا برای افرادی که فضای زیادی ندارند انتخاب این مدل گزینه مناسبی باشد. علاوه بر برد، این مدل یک بلندگو دارد. می‌توانید برای محافظت از بلندگو آن را درون باکس نعبیه شده قرار دهید. چشمی این سیستم در یک دست قرار می‌گیرد و همین باعث شده تا استفاده از این سیستم در تمامی محیط‌ها مناسب باشد. محفظه برد دزدگیر به شیارهایی جهت بخش صدای آلارم مجهظ شده است. این طراحی به صورتی بوده تا صدا آلارم اصطلاحا درون سیستم خفه نباشد و پخش آن رسا باشد.

 

فروش دزدگیر مغازه 

 

برای مدار اصلی این دزدگیر، جعبه‌ای تعبیه شده است. این جعبه از مدارتان در برابر شرایط جوی یا گرد و غبار محافظت می‌کند. مدار اصلی این سیستم امنیتی به اسپیکر 30 واتی مجهز شده است. در کنار این اسپیکر استفاده از یک بلندگوی مجزا باعث شده تا صدای این آلارم رساتر باشد. استفاده از بلندگو برای سیستم‌های امنیتی از اهمیت بالایی برخوردار است. سنسورهای تشخیص حرکت ( چشمی دزدگیر اماکن) یکی از بهترین سنسورها برای محافظت از منزل یا محل کار هستند. دزدگیر اماکن مدل A07 به یک عدد از این چشمی‌ها مجهز شده است. یکی از مهمترین عوامل در راستای عملکرد صحیح دزدگیر، اتصال چشمی در محل مناسب است. این ویژگی برای برای ایجاد حداکثر امنیت و همچنین برای جلوگیری از ایجاد هشدارهای کاذب اهمیت بسیاری دارد. توجه داشته باشید استفاده از این سنسور در مقابل پنجره و نور مستقیم خورشید مناسب نیست.

فروش دزدگیر منزل

 

دزدگیر اماکن مدل A07 برای افرادی که قصد ارتقا سیستم امنیتی خانه یا اداره‌شان را دارند گزینه مناسبی است. این مدل 2 ریموت دارد. با استفاده از این ریموت‌ها به مدار اصلی دزدگیر متصل می‌شوید. استفاده از سنسور چشمی و بلندگوی مجزا باعث شده تا این مدل عملکر بالایی داشته باشد.