ریموت bft

کد دهی ریموت درب اتوماتیک بی اف تی (BFT) ,فروش و تعمیر انواع ریموت با برندهای مختلف در محل شما با شماره های 09121062739 - 02166087600 تماس حاصل بفرمایید. 

 ریموت درب اتوماتیک بی اف تی B F T

 ریموت بی اف تی در دو مدل 2 کانال و 4 کانال طراحی و ساخته شده است که نسبت به مدل قدیمی بیضی شکل خود بهینه گردیده است، ریموت بی اف تی علاوه بر کد دهی از داخل مدار فرمان دستگاه توسط دستگاه Writing BFT قابل کدهی می باشد، چرا LED تعبیه شده بر روی آن نشانگر عملکرد صحیح دستگاه و مقدار باتری آن نیز هست.

ریموت درب اتوماتیک بی اف تی در مقابل ضربه و رطوبت نسبت به مدل های ایتالایی خود مقاومت بیشتری به خرج می دهد.

کد دهی ریموت جک پارکینگ بی اف تی B F T

پروگرام ریموت BFT یا کد دهی ریموت بی اف تی فرایند سخت و پیچیده‌ای نیست و اگر طبق این آموزش اقدام کنید به راحتی ریموت جدید خود را خواهید توانست پروگرام کنید، با اینحال اگر هیچ تخصصی در این زمینه ندارید به منظور جلوگیری از آسیب‌های ناشی از تغییرات مقادیر تنظیمات با فعالان و متخصصان درب اتوماتیک تماس حاصل بفرمایید. 

کد دهی ریموت درب اتوماتیک بی اف تی از طریق برد مدار فرمان

در روش کد دهی از طریق برد مدار فرمان دقت داشته باشید تا تمام مراحل مانند زیر انجام شود و در صورت اشتباه مقادیر را ذخیره نکنید و مجددا اقدام به پروگرام کنید. دقت کنید نوع برد مدارفرمان شما در این آموزش حائز اهمیت می‌باشد. به عنوان مثال بردهای درب اتوماتیک BFT مدل ZARA فاقد LCD هستند و نحوه پروگرام آنها نیز متفاوت است، بنابرین در صورت اینکه برد شما زارا باشد از روش دوم استفاده نمایید. 

bft-remote

 

قبل از کا حتما زبان برد مدار فرمان را بر روی انگلیسی قرار دهید.

نحوه کپی کردن ریموت بی اف تی با ریموت اصلی آن

در این روش شما نیاز به یک ریموت مادر دارید، ریموت مادر به ریموتی گفته میشود که از قبل پروگرام شده است . این روش نسبت به روش قبل ساده‌تر بوده و درصد وارد کردن خسارت به تنظیمات صفر می‌باشد، بنابرین اگر اولین بار است که قصد پروگرام ریموت BFT را دارید از این روش استفاده کنید. 

remote-bft

 

در صورتی که روموت مادر شما سالم باشد و مراحل را به درستی پشت سر گذاشته باشید پس از 10 ثانیه ریموت خام کد گرفته و قابل استفاده میباشد.

کلیه خدمات از قبیل فروش ریموت درب اتوماتیک و تعمیر ریموت جک درب پارکینگ و موارد فنی مربوط به سیستم های کنترل تردد در تعمیرگاه ما قابل ارائه میباشد