repair-of-electric-shutters-in-tehran

تعمیر کرکره برقی در سراسر تهران

از آنجا که تعمیر کرکره برقی کاری تخصصی می باشد از این رو گروه اندکی وجود دارند که می توانند کار تعمیرات را بپذیرندلذا به دلیل پیچیدگی های موجود در این مبحث لازم است تا تعمیرکار کرکره برقی تسلط کامل به شناخت قطعات و ایرادات موجود انواع برندهای کرکره برقی داشته باشد تا بتواند به راحتی ایرادات به وجود آمده را مرتفع نماید, ارائه خدمات تعمیر کرکره برقی در سراسر تهران توسط متخصصین با تجربه ما به صورت 24 ساعته در طول ایام هفته و با پایین ترین قیمت موجود در بازار صورت میگیرد

  

خدمات قابل ارائه در تعمیرگاه مرکزی صنایع الکترونیک آسان گذر عبارتند از:

 • تعمیر موتور کرکره برقی و تعویض قطعات معیوب
 • تعمیر تیغه کرکره برقی
 • تعمیر و تعویض شفت موجود در کرکره برقی
 • تعمیرات و رفع ایرادات ریل , مویی و کپس
 • تعمیرات اندی کپ کرکره برقی
 • تعمیرات رسیور و صفحه پلیت
 • نصب و تعویض UPS

تعمیرگاه مرکزی صنایع الکترونیک آسان گذر با بیش از 20 سال تجربه در ضمینه اتوماسیون و سیتم های کنترل تردد این تظمین را به شما می دهد که بدون هیچ نوع نگرانی و هزینه اضافی می توانید تا مدت ها از کرکره برقی خود در تمامی جاهای موجود بهترین استفاده ببرید. از این رو اعلام می نماییم که تمامی قطعات کرکره برقی و موتور کرکره برقی که توسط این تعمیرگاه استفاده میشود بدون واسطه و با پایین ترین قیمت موجود در بازار در اختیار شما مصرف کننده محترم قرار خواهد گرفت.

انواع تیغه کرکره برقی 

تیغه فولادی کرکره برقی:

تیغه فولادی کرکره برقی به دلیل ساخته شدن از جنس آلیاژ فولاد منیزیم دارای خاصیت عایق حرارتی و صوتی بوده و سنگین تر از تیغه های دیگر میباشد,و به همین دلیل ضد خش بوده و میتوان آن را در طرح ها و رنگ های متنوع تولید و عرضه نمود و لازم به ذکر می باشد که در دسته تیغه های با امنیت بالا قرار دارد.

تیغه آلومینیومی کرکره برقی:

تیغه کرکره برقی آلومینیومی ساخته شده از بیلت آلومینیوم و رنگ الکترو استاتیک باعث گردیده تا سطح بی نظیر از نظر تمیزی و شفافیت و ضد خشی داشته باشد واستقبال ویژه ای از آن گردیده است, پر استفاده ترین سایز های تیغه کرکره برقی آلومینیومی سه سایز 60 , 80 , 100 می باشد که معمولا از سایز 60 در کرکره درب پارکینگ واز سایز 80 در کرکره فروشگاه ها و کرکره مغازه ها و نیز از سایز 100 در کارخانجات استفاده می شود که قطعا تعمیرات هر یک از این موارد نیازمند تخصص کافی از ساختار کرکره برقی می باشد.

تیغه شفاف پلی کربنات کرکره برقی:

تیغه کرکره برقی پلی کربنات از سخت ترین نوع پلیمر ساخته شده است که ویژگی های منحصر به فردی داردکه برخی از این ویژگی ها عبارتند از ضد خش بودن ,ضد سرقت بودن,ضد ضربه و ضد گلوله می باشدکه در مناطق امنیتی بیشترین کاربرد را دارد و این تیغه های کرکره برقی پلی کربنات شفاف دارای طرح ها و رنگ های متنوع می باشد.

خدمات ارائه شده توسط تعمیرگاه مرکزی صنایع الکترونیک آسان گذر در زمینه تعمیر کرکره برقی شامل موارد زیر می باشد :

 • تعمیر کرکره برقی در غرب تهران
 • تعمیر کرکره برقی در شرق تهران
 • تعمیر و سرویس کرکره برقی درب پارکینگ و مغازه در جنوب تهران
 • نصب و سرویس کرکره برقی درب پارکینگ و مغازه در شمال تهران
 • فروش و نصب کلیه ملزومات جهت راه اندازی کرکره برقی برای درب پارکینگها, پنجره ها, درب فروشگاه ها و مغازه ها و دیگر موارد لازم

 

آشنایی با ملزومات کرکره برقی :

شفت کرکره برقی: لوله ای است که در بالای کرکره نصب می شود تا بتوان با آن کرکره برقی را باز و بسته نمود وبا چرخش شفت توسط موتور, رول کرکره به بالا و پایینکشیده می شود.

بلبرینگ انتهای شقت کرکره برقی: وظیفه این بلبرینگ سهولت در امر بسته شدن کرکره برقی میباشد که جای قرار گیری آن در انتهای شفت می باشد.

اندکپ: وسیله ای است برای انتقال نیروی موتور از شقت به بلبرینگ.

پلیت: محل قرارگیری موتور و شفت کرکره برقی می باشد

ریل کرکره برقی : پروفیلی است U شکل که از دو جنس فولادی و آلومینیومی ساخته شده که متناسب با نوع کار, انتخاب می شوند, این ریل ها به صورت عمودی در دو طرف چپ و راست دهنه نصب می شوند و رول تیغه ها در داخل آنها بالا و پایین می رود.

ریموت کرکره برقی: این وسیله جایگزین کلید های فیزیکی قدیم شده است که به صورت الکترونیکی فرمان باز کردن و بستن کرکره را به برد مدار فرمان می دهد.

 

مشتریان گران قدر در صورت بروز هرگونه ایراد در روند کار انواع کرکره برقی به راحتی و با خیالی آسوده می توانند با شماره 09121062739 جهت دریافت مشاوره رایگان و اعزام متخصصین این مرکز تماس حاصل نموده تا در سریع ترین زمان ممکن مشکلاتشان مرتفع گردد

جهت آموزش کپی کردن ریموت درب پارکینگ از اینجا مطالعه نمایید